Hakkımızda

Temelleri 1978 yılında atılmış olan firmamız ; 1984 yılında Eşref HAYRİOĞLU tarafından devir alınarak, 32 yıldır Türkiye ve Dünya için polyester ve polietilen tank üretimini sürdürmektedir.

İZOPLAS ismi ile ilk temeller atılmış, Türkiye’nin ilk polyester su ve asit tankları üretimine başlanmıştır.Hızla gelişen teknoloji ile birlikte polietilen su deposu üretimi Türkiye’ de üretilmeye başlandı ve İZOPLAS polyester su depoları üretiminin yanında polietilen su deposu üretimine de başladı.

İhtiyac ve talepler doğrultusunda proje odaklı olarak kompozit ürün imalatı gerçekleştiren firmamız, sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Gelişen üretim hattımız ile birlikte firmamız kompozit ürünleri ve polyester polietilen tanklarını markalaşma yoluna girmiş ve İzoplas ile İzokom olarak iki marka oluşturmuştur.Markalarını Atılımsan Grup adı altında toplayan şirketimiz, 2013 yılından itibaren Atılımsan Grup firması ile yoluna devam etmektedir.

MİSYON :

  1. Polyester ve polietilen tankların üretimini sağlamak ve bunları en doğru şekilde müşterilerimize ulaştırmak.
  2. Üretilmiş olan tankların kontrolünü sağlamak ve yaşanabilcek olası problemleri zamanında çözerek, tanklarımızın kullanıma devam etmesini sağlamak.

VİZYON :

  1. Üretimini yaptığımız ürünleri Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaştırarak 32 yıllık markamızın sürdürülmesini sağlamak.
  2. Dünya’nın herhangi bir bölgesinden gelecek üretim taleplerinin en iyi şekilde üretilerek, ihracat yüzdesinin sürekli artmasını sağlamak.
  3. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak tüm müşterilerimizin tarafımıza kolayca ulaşmasını ve taleplerini iletebilmesini sağlamak.